Dla ucznia >> Biblioteka

Biblioteka

Biblioteka jest międzyprzedmiotową pracownią i szkolnym ośrodkiem informacji, służącym uczniom i słuchaczom, nauczycielom, jak i innym pracownikom szkoły. Gromadzi, opracowuje i udostępnia dokumenty biblioteczne na różnych nośnikach.

 

Godziny otwarcia biblioteki

Regulamin biblioteki

Regulamin korzystania ze stanowiska komputerowego

Jeżeli chcesz mieć wpływ na zbiory biblioteki zgłaszaj swoje czytelnicze potrzeby nauczycielowi bibliotekarzowi. Możesz również wzbogacić nasze zbiory dzięki akcji "Wspieraj swoją bibliotekę" prowadzonej przez internetową księgarnię Gandalf. Jeżeli kupujesz książki prywatnie, możesz przekazać przyznawane za nią punkty wybranej bibliotece. Biblioteka Centrum ma kod: UNRRA. Za zgromadzone w ten sposób punkty uzupełnimy zbiory biblioteki według Twojego pomysłu.


IBUK libra

Tak, jak do tej pory, dostęp do bazy Ibuk Libra jest możliwy z komputerów bibliotecznych, w pracowni komputerowej dla wszystkich chętnych oraz z dowolnego miejsca dla zapisanych do biblioteki czytelników. Aby korzystać z serwisu poza siecią biblioteczną, należy w bibliotece odebrać kod PIN do zdalnego logowania lub poprosić o przesłanie go mailem (prośbę o kod należy przesłać na adres: szkolamedyczna@gmail.com).
Pomoc telefoniczna 56 654-02-04 (w godz. pracy biblioteki).
Czytelnicy, którzy do tej pory korzystali z serwisu logując się na własne konto, będą musieli odebrać nowy kod PIN, ważny od 1 października 2016 r.

Instrukcja – jak dodać kod PIN

IBUK libra- pomoc